Moda Lisboa- dojmy

10.05.2021

Tento článek obsahuje Product Placement
Tento článek využívá tzv. kybernetickou recyklaci.
Pamatujete si zmínku v minulém článku o tom , že mě zaneprázdňovaly mimo jiné Týdny módy. Náhodou jsem se jako autorka článků na blogu dostala na online přenosy týdne módy v Miláně , Singapuru , Londýně , Portugalsku a Dánsku. Singapur mě snad čeká i příští rok. Londýn byl , popravdě svou návštěvu jsem nedokončila. Zaujalo mě Portugalsko a Dánsko. Portugalsko - ač online mě v době , kdy na živo bylo málo co.zahřálo u srdce. Proto jsem se rozhodla , že Portugalsku a Dánsku věnuji( každé destinaci po dvou článcích.
Když píšete zpětně o svých dojmech , je dobré cítit se pohodlně. Při přípravě je dobré(zvláště píšete-li ji koncem května džíny doma a doplněnou tričkem. Elegantním nebo rozverným.

Trička, topy, blůzy od Morgan
Pokud chcete typ na vrchní čast oblečení, které jsem měla na sobě při přípravě článku, jde o značku Morgan. Výběr je na Vás.
https://www.morgandetoi.com/...n-sc_010200/
https://www.morgandetoi.com/...n-tp_010205/

DIY a DIY curvy Trička Topy , blúzy, jeansy

https://www.prima-obchod.cz/...tka-maslicky
https://www.prima-obchod.cz/...ornicky-vzor
https://www.prima-obchod.cz/...vlnene-latky

Džíny
https://nosene.sk/...y-dziny-s-2/
https://nosene.sk/...-nohavice-m/
https://nosene.sk/...e-rifle-s-2/
https://nosene.sk/...ny-dziny-xs/
https://nosene.sk/...ele-rifle-l/
https://nosene.sk/...apinanim-36/

Punčocháče, podvazkové pásy, nadkolenky atd
Dessauer Straße 85
06862 Dessau-Roßlau Německo - dodávají i do ČR.
https://www.meinestruempfe.de/cz/sale/?...
https://www.meinestruempfe.de/cz/sale/?...
https://www.meinestruempfe.de/cz/sale/?...

Nyní se pojďme věnovat tématu Moda Lisboa dojmy.

Lisabon
Lisboa Region

https://www.visitportugal.com/...isboa-regiao
Lisabon je hlavním městem Portugalska a centrem mnohostranné oblasti, která oslovuje různé chutě a smysly.
Ve městě, které bylo v průběhu času ovlivněno mnoha různými vzdálenými kulturami, je v každé historické čtvrti stále cítit vesnice. Projděte se sítí ulic Pombaline ve čtvrti Baixa, která ústí až k Tagusu na Praça do Comércio, a poté postupujte podle řeky a objevte některé z nejkrásnějších částí města: monumentální oblast Belém s památkami světového dědictví, středověké čtvrti. a nejnovější moderní prostory pro volný čas, jako je Parque das Nações.
https://www.visitportugal.com/en/destinos

Citováno doslovně dne 25.11-2021, https://www.modalisboa.pt/...aomodalisboa
A ModaLisboa é um projeto multidisciplinar focado na promoção e desenvolvimento da Moda de autor nacional. Fundada em 1991, em parceria com a Câmara Municipal de Lisboa, é uma plataforma que reúne desfiles, conferências, workshops, mentoria e exposições, desenhada para públicos e mercados nacionais e internacionais. Tem uma clara missão de consciencialização da comunidade para a sustentabilidade, a inclusão e a transparência, e potencia o crescimento da Moda em Portugal através de parcerias com a indústria e de um trabalho continuado em articulação com as associações do setor. A Lisboa Fashion Week é o principal projeto da Associação ModaLisboa e, mais do que uma Semana de Moda, funciona enquanto agregador e motor de descoberta de jovens talentos, que forma, incentiva e divulga através de plataformas como o Sangue Novo, a Workstation e o LAB.

Moda Lisboa- oblečení moje
1 den: maminka mě přesvědčila abych si vzala šatyhttps://www.cosstores.com/en_eur/women/dresses/sleeveless-dresses.html nebo https://www.cosstores.com/...dresses.html
2.den Rolákové šaty https://www.zalando.cz/zeny/?...
3. den jsem si oblékla rolák a sukni ( V dopolední části Fashion Weeku jsem měla také schůzku)Výběr roláku nechám na Vás. Sukně byla folklorní.Odpoledne jsem si oblékla večerní šaty.https://www.morgandetoi.com/en_CZ/evening-dresses-woman-tp_010107/

4.den Jsem měla sice volno a dopoledne jsem neměla žádnou schůzku . Potřebovala jsem na nákup a chtěla jsem se cítít vyjímečně a tak jsem zvolila kombinaci business šatů a volnočasových šatů - za využití zajímavého šperku. Odpoledne jsem si vzala tričko ze https://www.bubulakovo.cz/uplet-silver a semišovou sukni https://www.bubulakovo.cz/...ia-amethyste

Naděje z Wonderroom
Zde najdete galerii nadějních tvůrců. Příště Vám představím ,, nováčky " a zkušené designéry
https://www.modalisboa.pt/en/wonderroom