2022 Dlouhé vlasy -Self love 4/4

16.08.2022
Pexels.com (2)
Pexels.com (2)
  • Long cut haircut
  • Long U-shaped haircut
  • Long layered haircut
  • Long V haircut
  • Blunt Cut long haircut
  • Long haircuts with bangs
  • Long haircuts with frayed ends

A je to tu velké finále tetralogie a podtetralogie na jaro a léto 2022, jejímž tématem byla romance , láska a self-love. Doufám, že Vám nejen změna vlasů přinašela a přináší radost. Kvůli práci a velké hnusné chřipce se konec této série přesunul až na říjen 2022.

Dlouhý ostříhaný účes  dlouhé střižené vlasy dělají hlavu mnoha ženám, a to už dnes není. Tento střih přináší mnohem více pohybu v pramenech, takže si můžete vlasy ostříhat bez zkrácení délky. 

Na rovných vlasech střih pomáhá zvětšit objem vlasů a nabízí více pohybu, zatímco na kudrnatých a kudrnatých vlasech může střih fungovat opačně, reguluje objem a vlasy lépe sedí.

Dlouhé rovné vlasy

dlouhé rovné účesy Pokud máte rádi klasické dlouhé rovné vlasy, vězte, že to bude trend i v roce 2022. Pokud nemáte rádi náhlé změny, mohl by být pro vás ideální střih. Tento střih nemá žádná tajemství: je dlouhý, rovný a většinou rovný, bez vrstev a bez lomítků.

Trend stříhání dlouhých vlasů není žádnou novinkou. V posledních letech je však považována za oblíbenější volbu mezi ženami.

Long U-shaped haircut

Dlouhý účes ve tvaru U long u haircut je miláčkem mnoha žen a v roce 2022 bude jistě trendem v dlouhých střizích. Velmi dobře se hodí pro ty, které nechtějí dělat příliš radikální změny, ale chtějí si zastřihnout pramínky, aniž by si musely vzít příliš velká délka.

Střih ve tvaru U má zaoblený efekt, díky čemuž je řez méně výrazný. Vypadá dobře na jakékoli vlně vlasů, ať už jsou rovné, vlnité, kudrnaté nebo kudrnaté. dlouhý účes ve tvaru U.

Dlouhé sestřihy s ofinou Vaše dlouhé vlasy s ofinou budou příští rok velmi vysoké, protože se jim podaří přinést hodně stylu a osobnosti. Navíc si můžete vybrat ofinu, která se vám nejvíce líbí, a která se nejlépe hodí k vašemu obličeji. 

V roce 2022 budou trendem krátké třásně, závěs nebo roztřepené. Roztřepená záclona s rozparkem uprostřed čela bude velmi úspěšná pro vlnité vlasy, stejně jako asymetrická ofina pro kudrnaté a kudrnaté vlasy.


Meg Ryan in 1989


Kirstie Alley. Pamatuje si Kdo do Mluví? 90. léta můžeme milovat, zbožňovat , mít je rádi , neradi nebo je nenávidět. Faktem je , že stejně jako 80. léta ani 90.léta nevýjdou z módy.

https://www.youtube.com/watch?v=bvOSgqYcDGg Kdo to mluví

https://www.youtube.com/watch?v=QRIgNV9oKrQ Siblings Rivalty.

Andie MAC Dowell.

https://www.youtube.com/watch?v=tz8tVRKJH-s

Dlouhý střih do V Pokud si chcete zastřihnout konečky vlasů a dát tak pramenům větší tvar, ale zároveň nechcete příliš zabírat délku, může být pro vás dlouhý střih do V ideální! Pro rovné vlasy přináší střih do V představu ještě delších vlasů. Již ve vlnitých vlasech střih do V spojený se střihem střihu dodává pramenům větší objem.


Dlouhé sestřihy s roztřepenými konečky Pokud chcete mít v roce 2022 pod kontrolou objem svých vlasů, můžete se rozhodnout pro dlouhé vlasy s roztřepenými konečky. Kromě snížení objemu přináší rozplétání vašim pramenům mnohem více lehkosti a funguje u všech vln vlasů.

Dlouhé sestřihy s roztřepenými konečky Pokud chcete mít v roce 2022 pod kontrolou objem svých vlasů, můžete se rozhodnout pro dlouhé vlasy s roztřepenými konečky. Kromě snížení objemu přináší rozplétání vašim pramenům mnohem více lehkosti a funguje u všech vln vlasů.

Blunt cut Long cut

Blunt cut Long cut  se bude hojně používat i v příštím roce, tento střih, který má zcela rovný základ, přináší na každou vlnu vlasů jiný efekt a vypadá krásně na každé. Pokud jsou vaše vlasy například kudrnaté, bude mít funkci přinést větší objem.

Dlouhé sestřihy s ofinou Vaše dlouhé vlasy s ofinou budou příští rok velmi vysoké, protože se jim podaří přinést hodně stylu a osobnosti. Navíc si můžete vybrat ofinu, která se vám nejvíce líbí, a která se nejlépe hodí k vašemu obličeji.

V roce 2022 budou trendem krátké třásně, závěs nebo roztřepené. Roztřepená záclona s rozparkem uprostřed čela bude velmi úspěšná prkyo vlnité vlasy, stejně jako asymetrická ofina pro kudrnaté a kudrnaté vlasy.


V roce 2022 budou trendem krátké třásně, závěs nebo roztřepené. Roztřepená záclona s rozparkem uprostřed čela bude velmi úspěšná pro vlnité vlasy, stejně jako asymetrická ofina pro kudrnaté a kudrnaté vlasy.

Meg Ryan in 1989

Andy Mc Dowell

Janice

Kristie Ally.

Andy Mc Dovell.

Střihy pro  Vás ( pokud se Vám dlouhé vlasy nelíbí a došly jste až sem .)Vaše  kamarády, kamarádky, milence, milenky . 

´Miluji změnu. Dříve jsem měla dlouhé vlasy nebo sestříhané polodlouhé vlasy.Sestříhané polodlouhé vlasy jsem měla cca 1 rok mezi lety jaro 2005/ zima 2006. Maminka měla také jiný účes. A jelikož je má nejbližší, chtěla jsem se jí podobat. Neslušeli mi polodlouhé vlasy. Opravdu ne. Z určitého důvodu jsem od léta 2022 cítila, že chci jiný účes. Chtěla jsem se odlišit.

Bixie střih

Bixie střih: kombinace bob a pixie - je trendovým účesem pro rok 2022. Bixie převzala dlouhou ofinu ze střihu bob a přechody na bocích a vzadu na hlavě ze skřítka. Pro koho bixie sluší: nový trendový účes se hodí ke každému tvaru obličeje. Je zvláště vhodný pro normální a jemné vlasy, protože vrstvené vlasy poskytují větší objem.

Jak upravit bixie: Chladný vzhled vlasů lze upravit mnoha různými způsoby - ať už jde o rovné nebo kudrnaté vlasy. Ofinu můžete nechat volně spadnout do obličeje nebo ji upravit zpět pomocí stylingového gelu. Důležité je, aby byly vlasy čerstvě umyté a měly co největší objem.

Krátké vlasy a punk

Kurz haare https://www.pinterest.de/pin/588212401306228387/

https://www.stilpalast.ch/beauty/trends-beauty/die-angesagtesten-trendfrisuren-2022-111806

Podívejte se na videa punkových kapel .Můžete se podívat na punkové kapely z 80.let. Můžete zkusit střih číro- po stránách mašinkou vystříhejte - buď dohladka, nebo dohladka na jedné straně a druhé straně s ornamenty nebo mottem. Třetí možností je číro+oboustrnanné ornamenty. Podívejte se na svou punk rockovou či rockovou kapelu.

Barevné kombinace: U punku můžete použít klasické barvy. Blond , černá , hnědá , kaštanová, rezavá, nebo Melír.

 Střední odvaha- vím, že o této barvě koluje mezi muži trochu obava je pokud se nebojíte , můžete tuto barvu zvolit. Zmíněnou barvou je tzv. platová nebo šedoplatinová , nebo šedá

Když je punk živý: Viděla jsem dokument o punku- vystoupil zde Iggy Pop, mluvilo se o androgynním vnímání těla , nebo módy. Velkým hitem a to u mužů i u žen je unisex. To znamená , že účes, který nosí muž může nosit i žena. Androgynnost střihu hearttrob -bob se vrací z 90.let

Krátké vlasy: Roxette, Bikiny Kill, Shenaed o´Connor, 4 Non Blondes.

https://www.harpersbazaar.de/beauty/frisuren-trend-2022-heartthrob-bob


Můj oblíbený střih Clavi Cut

Clavi střih Dobrá zpráva pro všechny ženy, které si chtějí nechat narůst vlasy: z přechodného účesu se nyní stává velký účesový hit. Řeč je o tzv. Clavi střihu, kdy délka bob vlasů končí nad klíční kostí. Oproti dlouhému bobu jsou zde vlasy vepředu o něco delší než vzadu. Výhoda tohoto trendového účesu: dá se nosit otevřený, ale zároveň umožňuje ležérní nebo elegantní updo.

Komu Clavi Cut sluší: Nový trendový střih, který je vhodný pro jemné a husté vlasy, sluší každému typu a tvaru obličeje. S kulatými tvářemi prodlužuje portrét, s výraznými rysy bob bere tvrdost a s oválnými a srdcovitými tvářemi lichotí jemným rysům.

Pixie 90´ nebo Pixie 2022.

https://therighthairstyles.com/choppy-pixie-cuts/ V německé a anglické verzi je v tomto článku zmíněná i varianta.

Blunt bangs

Ofina na záclony zůstává v trendu. V roce 2022 však dostane ležérně elegantní účes na poníka moderní aktualizaci tím, že třásně zastřihne tupě, bez ohledu na to, zda jsou dlouhé nebo krátké.

Pro koho se hodí tupá ofina: Jelikož se tento trend vyznačuje přesným střihem, jsou k tomu nutné rovné vlasy. U kulatých obličejů dbejte na to, aby byly třásně delší a přechod na délky stran byl plynulý.

Mixie

Mixie tvoří spolu Bixie silnou konkurencí. Jde o hybridní kombinaci účesů Pod pojmem se skrývá spojení pixie a parmice. Oproti bixie je mixie kratší a méně třásněná na svrchním ohybu . Na krku a na uších je jsou vlasy delší a s třásněmi než na bixie. Mixie je proto perfektní jako přechodný účes, aby krátké vlasy opět narostly dlouhé. Stylingový tip: nemusíte trávit mnoho času stylingem, protože mix schne sám. Požadovaný vzhled pak můžete zafixovat pomocí stylingového krému (vosku). Jednoduše přípravek rozetřete v dlaních, rovnoměrně zapracujte do délek a konečků a vytvarujte vlasy podle své chuti. Jedinou nevýhodou tohoto účesu je, že pravidelné návštěvy kadeřníka (každé 4 až 6 týdnů) jsou nutností, aby mix vypadal dobře.

Mikro bob

Micro bob Dlouhý bob s námi zůstane i v roce 2022. Čelí však silné konkurenci Micro Bobu. S novým trendy účesem, který byl k vidění na mnoha drahách, jsou konečky vlasů jen po bradu. Odhalený krk vypadá velmi sexy. Krátký bob se také velmi snadno upravuje. Tip: Trendsetterky nosí micro bob s rovněž velmi trendy pěšinkou uprostřed nebo s tupě střiženými třásněmi. Komu micro bob sluší: Krátký účes bez vrstev se hodí ke každému tvaru obličeje a hodí se jak s kudrnatými, tak s rovnými vlasy.

Lazy cut

V době , kdy se mnohé firmy a zaměstnaci učili práci z domova, vše bylo uzavřené ( mluvíme o roku 2019-2021 se mnoho z nás dostalo k nekomplikovanému komplikovaného stylingu účesu. Někteří známí návrháři a influenceři by rádi zachovali nekomplikovaný účes i v nadcházejícím roce a dokonce přisoudili línému účesu místo v prémiové třídě nejžhavějších vlasových trendů pro rok 2022.

Mezi uvolněné účesové hity patří například přetažená záclonová ofina, třásněný retro shag nebo krátký trhaný bob s vrstvami v top coatu a konečky vlasů s třásněmi. Obzvláště oblíbené jsou také XXL vlasy ve stylu Rapunzel.

Styl Ranpuzel Zde je důležité, abyste se o své vlasy dobře starali a měli pravidelně zastřižené konečky, jinak bude velmi dlouhá hříva rychle vypadat neupraveně. Ať už si zvolíte jakýkoli střih, důležité je, aby působil ležérně a abyste jej mohli nosit i bez žehličky nebo kulmy.

Komu sluší líný účes: Pokud máte úzký obličej, volte raději ležérní účes v kratší verzi. Pokud má váš portrét kulatější tvar, je pro vás dlouhá varianta perfektní volbou, protože vlasy padající do obličeje působí užším dojmem.

Long bob

https://www.google.com/search?q=long+bob+haircut+2022&sxsrf=ALiCzsbNcx0nzBmk5Z3hytOP6Yqbi8GIdA%3A1665260724650&source=hp&ei=tNxBY9v4I6SC9u8P9ZSYsAE&iflsig=AJiK0e8AAAAAY0HqxBez1FdCfeU4h2iKX3-acN3pu9zk&oq=long+bob&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMYAjIECCMQJzIICAAQgAQQywEyCAgAEIAEEMsBMgUIABCABDIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIFCAAQgAQyBQgAEIAEMggIABCABBDLAToHCCMQ6gIQJzoLCAAQgAQQsQMQgwE6EQguEIAEELEDEIMBEMcBENEDOggILhCABBDUAjoLCC4QsQMQgwEQ1AI6CAgAEIAEELEDOggILhCxAxCDAToOCC4QsQMQgwEQxwEQ0QM6DgguEIAEELEDEIMBENQCOgUILhCABDoICAAQsQMQgwE6CwguEIAEELEDEIMBOggILhCABBCxAzoRCC4QgAQQsQMQgwEQxwEQrwE6CwguEIAEEMcBEK8BOgcIABCABBAKUOMKWPgqYIVLaAFwAHgAgAGnBIgB5w2SAQkwLjYuNC0xLjGYAQCgAQGwAQo&sclient=gws-wiz#imgrc=PgSO6hm707J75M.


Blunt cut

Když už jsme u tupého střihu: Potenciál hitu v roce 2022 lze připsat i tupému střihu. Vlasy jsou kolem dokola zastřiženy rovně bez vrstev a někdy jsou vepředu ponechány o něco delší než vzadu. Je důležité, aby byly vlasy ostříhané natupo. Tupý střih můžete nosit velmi trendy s trendy středovou pěšinkou nebo dlouhou ofinou. Tupý střih se hodí zejména na středně dlouhé a tenké vlasy, které díky tupému střihu působí mnohem plnější. Pro silnější vlasy se doporučuje podstřih pro spodní vrstvu.

Díky tomu účes nepůsobí nafoukaně. Mimochodem, u tupého střihu je velmi důležité nechat si vlasy každých pár týdnů zastřihnout, jinak se přesný střih - vrchol a konec tohoto trendového účesu - rychle ztratí. Komu vyhovuje tupý střih: Sluší prakticky všem ženám. Jen si musíte dát pozor na délky. Například verze trendového střihu s dlouhými boby je lichotivější pro kulaté tváře nebo tváře ve tvaru srdce než krátká verze. Pokud máte hodně kudrnaté vlasy, je lepší se bobu vyhnout.